درباره ما

شرکت حقوقی شرکت آلدورا چلیک درب در سال 2009 در زمینی به مساحت 22000 متر مربع فضای آزاد و 15000 متر مربع سالن سرپوشیده در شهر ارومیه فعالیت خود را در ارتباط با تولید دربهای ضدسرقت آغاز کرد . این شرکت توانست در کوتاهترین زمان دامنه فعالیت خود را گسترش داده و اقصی نقاط ایران را تحت پوشش خود قرار دهد . به این حد بسنده نکرده و به بازارهای جهانی می اندیشیم . ما توانستیم با استفاده از آخرین تکنولوژی روز دنیا و بهره مندی از تخصص و تجربه و فن آوری ترکیه ، محصولی مبتنی بر خواست و سلیقه مصرف کننده را تولید نماییم . اهتمام داریم تا در این راستا همچنان زبانزد خاص و عام باشیم.
ادامه..

Placeholder


100
مرکز فروش

15
منطقه

1001
مدل

10
سال

کیفیت محصوالت آلدورا درب ، برترین در جهان


با توسعه تکنولوژی و توجه به خوا ست و سلیقه مصرف کننده و در راستای مشارکت در اقتصاد ملی، همواره با نوآوری در عرصه تولید و خدمات و عرضه کالا با کیفیت توجه خود را بسوی محصولی جدید معطوف می نماید با استفاده از محصوالت آلدورا درب ، آرامش و آسودگی خیال را برای شما به ارمغان آورده ایم …


1001+
انواع درب

ساختار قفل

انواع و اقسام قفل های موجود در بازار با کارکردهای مختلفی وجود دارند . مکانیسم قفلهای ما به گونه ای طراحی شده که دارای چند محور قفل می باشند (14 زبانه و 21 زبانه) . مهم نیست که در یک ناحیه چند بار قفل میشود بلکه مهم این است که یک قفل در چند جا با چهارچوب درگیر شود . سیستم قفل های ما از سه طرح بوده و در سمت لولا نیز برای بالای بردن امنیت ازپین های ثابت امنیتی استفاده میشود.

استراکچر

ضخامت ورق فولادی مورد استفاده برای چهارچوب و بدنه دربهای ورودی 1.5 میلیمتر و ورق داخل 0.8 و چهار عدد پروفیل 2*4 به صورت افقی در قالب یک استراکچر U شکل و به صورت تقویت شده در گوشه ها بوده که از استحکام بالایی در جهت استقامت فرم و مقاومت لنگه برخوردار است.در دو طرف اسکلت لنگه پنل به ضخامت 10 میلیمتر از جنس MDF با دانسیته 750 کیلوگرم بر متر مکعب (KG/M3) جا گذاری میشود که دارای قابلیت انجام روسازی های مختلف همچون انواع روکشی های چوب طبیعی و غیر چوبی اعم از PVC و ...،رنگ آمیزی وغیره که دارای پایداری ابعاد و مقاومت در برابر فشردگی را دارا می باشد..

تماس با ما

اگر فکر می کنید با خرید یک محصول نیاز شما برآورده نشد ؛ ما در کنار شما هستیم